Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Wycieczka klas 0–III

Wycieczka klas 0–III

Treść

17 czerwca 2026 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I–III uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce edukacyjno-rekreacyjnej.

Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Zamku Królewskiego w Dobczycach, gdzie dzieci miały okazję poznać historię tego wyjątkowego miejsca oraz podziwiać piękne widoki na okolicę. Następnie uczestnicy udali się na zaporę w Dobczycach, poznając jej znaczenie dla regionu i obserwując imponującą konstrukcję.

Kolejnym etapem wycieczki była wizyta w Wiosce Indiańskiej w Szczyrzycu. Na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji, zabaw oraz możliwość poznania zwyczajów i kultury rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowanych zajęciach, zdobywając nowe doświadczenia i świetnie się bawiąc.

Na zakończenie pełnego wrażeń dnia wszyscy udali się na pyszne lody, które były miłym zwieńczeniem wspólnie spędzonego czasu.

Wycieczka dostarczyła uczestnikom wielu niezapomnianych przeżyć, wzbogaciła ich wiedzę oraz sprzyjała integracji i wspólnej zabawie.

114847